Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adıyla, İstanbul Bayrampaşa’da 200 m2 kapalı alanda toz şeker paketleme faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde Gebze/Kocaeli’de bulunan 12.000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde yıllık 50.000 ton toz şeker paketleme ve küp şeker üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Firmamız %100 hijyenik ortamda, tam otomatik makinalarda ürettiği küp şeker, paket toz şekerlerini BAŞAK markasıyla ve pudra şekerlerini İSHAKOĞLU markasıyla profesyonel satış ve pazarlama kadrosu ile piyasaya sunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen ulusal marketlerine private label üretimi gerçekleştirmekteyiz.

2002 yılında oluşmaya başlayan lojistik filomuz ile birlikte İshakoğlu Grup şirketimizin ilk adımları atılmıştır. Bugün 40 adet çekici, 40 adet dorse ve 8 adet kamyon ile yurtiçi lojistik hizmeti sunmaktayız.

Lojistik sektöründe güvenilirliği ile ön plana çıkan firmamız yurtiçi hizmet vermektedir.

İshakoğlu Grup 2004 yılında akaryakıt sektörünün önde gelen markalarından  2007 yılında  sektörün önde gelen markalarından Opet ve Aygaz ile iş ortaklığı kurarak bu sektörde hizmetlerine başlamıştır. 2013 yılı içerisinde bünyemizde bulunan Opet akaryakıt istayonunda Bosch Car Service ile hafif araç bakımı hizmetine başladık. Bugün 1 adet akaryakıt istasyonu, 2 adet toptan akaryakıt dağıtım aracımızla hizmete devam etmekteyiz.

Akaryakıt birimimizde güler yüzlü ve eğitimli personelimiz ile güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

2012 yılı itibari ile Türkiye’nin ilk lastik üreticisi Türk Pirelli Lastikleri ana bayiliği ve Esan Akü ana bayiliği alarak satış ve servis hizmeti sunmaktayız.2015 yılında hizmete açtığımız lastik kaplama tesisi ile birlikte bugün 5.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Lastik sektöründe profesyonel satış ekibimizle ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

  • Ürünlerimizin kalite değerlerini sektörümüzün en yüksek seviyeye ulaştırmak.
  • Ürünlerimizi yeni noktalara ulaştırmaya öncelik vermek.
  • Ürün çeşitliliğini artırarak daha geniş kitlelerin kullanımını sağlamak.
  • Sektörümüzdeki en yüksek insan kaynağı potansiyeli desteği ile çalışanlarımızın eğitimlerinde sürekliliği sağlayarak, misyonumuzda belirttiğimiz hedefleri maksimize etmek.
  • Marka bilinirliğini ön plana çıkaracak faliyetlere daha fazla yatırım yapmak.
  • Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak ürünleri üretmek amacıyla alternatif yatırım faaliyetleriyle ağırlık vermek.
  • Müşterilerimize yaptığımız iş ile değer katmak .

Misyonumuz

İnsan kaynaklarına verdiğimiz önem ve yatırımın desteği ile;
Müşterilerimize, topluma ve çevreye saygılı, en verimli, en kaliteli, en hızlı, müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmet anlayışımız ile sizlerin yanınızdayız.

Gıda Güvenliği Politikası

İSHAKOĞLU olarak toz şeker paketleme, küp şeker ve pudra şekeri üretimi ve paketlemesini gerçekleştirirken gıda hijyeni ve insan sağlığı kurallarına uygun, ulusal ve uluslararası yasal şartlara ve müşteri şartlarına uygun, sürekli gelişim gösteren ve takım ruhuyla çalışan bilinçli personelimizle, hızlı ve kaliteli üretim yaparak, gıda zincirindeki tüm kuruluşlarla etkin bir iletişim sağlamak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Kalite Politikası

Kendi sektöründe devamli ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personel çalıştırarak, her daim ürün geliştirme alaninda teknolojik yenilikler yaparak, bu sayede türkiye piyasalarinda devamli yenilik yaratarak ve satiş öncesi ve sonrasi lojistik hizmetleri ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayi birincil ilke olarak benimsemektedir.

Takim ruhunu benimsemiş, üretilen ürünün önemini idrak etmiş, özveriyle çalişan elemanlarimiz, kalitemizin birer mihenk taşlaridir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatini sunduğumuz hizmettir.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynaklarin etkili kullanilmasini sağlayip etkinliği ve verimliliği arttirmak; müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul ederek iso 9001:2015 kalite yönetim sistem standardinin gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek kalite politikamizdir.